Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Piaseczna - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik(Piaseczna + 25 km)

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z Potencjałem, atrakcyjne Miejsce, duża Działka - zobacz film Zobacz film Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój i świetną lokalizację ten dom jest dla Ciebie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Kostrzyna

Kostrzyna(Piaseczna + 25 km)

275 000 zł62 m² 4 435,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Kostrzynie (gmina Zgorzelec) składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1043 m2. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Godzieszów

Godzieszów(Piaseczna + 17 km)

1 050 000 zł800 m² 950 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Centrum Nieruchomości Molenda & Molenda w Bolesławcu przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej budynkiem z II połowy XIX wieku, w Godzieszowie, na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Zgorzelec(Piaseczna + 25 km)

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Oferujemy państwu stan deweloperski! niższa cena! teraz 599 000 zł ( pięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy złotych) Ta nieruchomość może być Wasza, w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zgorzelec(Piaseczna + 25 km)

824 000 zł245 m² 3 363,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szukasz dużego domu w Zgorzelcu, który może być jednocześnie miejscem do życia, siedzibą firmy i inwestycją pod wynajem? Ta nieruchomość przy ulicy Bocznej daje znacznie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jagodzin

Jagodzin(Piaseczna + 2 km)

525 000 zł299 m² 1 755,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w Jagodzinie, przy głównej drodze. *** najważniejsze atuty *** kapitalny remont zewnętrz wykonany w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Milików

Milików(Piaseczna + 25 km)

790 000 zł860 m² 918,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży gospodarstwo rolne we wsi Milików koło Nowogrodźca. Szczegóły oferty: - nieruchomość posadowiona na działce rolno - budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Nowogrodziec(Piaseczna + 24 km)

1 000 000 zł263,10 m² 3 800,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, położony w malowniczym Nowogrodźcu na Dolnym Śląsku, zaledwie 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zebrzydowa

Zebrzydowa(Piaseczna + 20 km)

600 000 zł90 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom wolnostojący Zebrzydowa, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący, który znajduje się w malowniczej, cichej, spokojnej, pełnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Nowogrodziec(Piaseczna + 24 km)